Hotel

Oferujemy komfortowe warunki snu, relaksu i pracy w zaciszu trzygwiazdkowych pokoi, zaopatrzonych w prywatne wejście do części noclegowej hotelu, bardzo wygodne łóżka, dostęp do internetu, telewizję kablową, bezpośrednie połączenie telefoniczne, widok na las.

Hotel Eden jest przyjaznym miejscem dla rodzin z dziećmi zarówno dzięki konkurencyjnej ofercie cenowej, jak i specjalnemu menu dostosowanemu do potrzeb żywieniowych dzieci, a także miejscom , gdzie dzieci mogą spędzać czas i zażywać aktywności fizycznej.

Zmęczonym podróżą kierowcom zapewniamy wygodny i strzeżony parking całodobowy oraz 50 miejsc dla samochodów na dużym bezkolizyjnym parkingu dla odwiedzających. W tym samym miejscu oferuje swoje usługi stacja benzynowa oraz pełen serwis obsługi samochodów.

W Hotelu Eden w Rydzynie koło Leszna, znajdą Państwo wszystko, co potrzebne, by z sukcesem zorganizować konferencję, spotkanie kadry zarządzającej, warsztaty, szkolenia i pokazy. Oferujemy salę konferencyjną, pozwalającą na przeprowadzenie konferencji do 100 osób. Wnętrze sali stanowi dobrą scenerię dla premier nowych produktów oraz bankietów. Łatwa dostępność komunikacyjna jest idealna lokalizacja spotkań. Profesjonalny asystent konferencyjny zajmie się realizacją Państwa indywidualnych potrzeb.

Galeria

Eden Zbigniew Mazur Sp. J.

ul. Dąbcze 136
64-130 Rydzyna
NIP 697-212-17-63

e-mail: eden@edenbis.pl
tel. +48 531 144 409
tel. +48 65 529 79 12