Odpoczynek na świeżym powietrzu

Rowery i nordic walking

Przepiękne tereny rydzyńskich lasów i bezpośrednie sąsiedztwo zalewu rydzyńskiego zachęcają do aktywnego spędzania wolnego czasu. Leśne ścieżki można przemierzać rowerem lub pieszo.

W Hotelu Eden nasi Goście mogą wypożyczyć kijki do uprawiania nordic walking. W okolicach przeprowadzono trasy, z których mogą korzystać zarówno rowerzyści jak i chodziarze. Większość tras wiedzie przez tereny leśne. Po drodze, wędrowcy mijają zabytki, ciekawe pod względem przyrodniczym miejsca oraz pomniki przyrody.


Ścieżki rowerowe

Więcej informacji na temat przebiegu tras znajdą Państwo na stronie Urzędu Gminy w Rydzynie pod adresem:

http://rydzyna.pl/16.sciezki-rowerowe

Nie ma potrzeby przyjeżdżania z własnym rowerem. W odległości 100 metrów od hotelu oferuje swoje usługi profesjonalna wypożyczalnia rowerów. Zapoznaj się z cennikiem (przycisk do cennika).

Dla swoich gości hotel oferuje wypożyczenie kijków nordic walking.

Uroki Zalewu Rydzyńskiego

Z przyjemnością pragniemy zaprosić Państwa nad Zalew Rydzyński, widoczny z okien naszego hotelu. Nasi goście, wyczerpani całodzienną pracą lub podróżą, z chęcią uprawiają nad zalewem wieczorny lub poranny jogging, chodzą z kijkami, jeżdżą rowerami lub po prostu spacerują, ciesząc się spokojem i świeżym powietrzem nad zbiornikiem wodnym o powierzchni 40 hektarów.(Przycisk do zdjęć zalewu)