Restauracja

Restauracja Eden to klimatyzowany lokal,  powstały z myślą o tych, którzy chcą dobrze zjeść i odpocząć.

Zapraszamy do skorzystania z bogatej oferty śniadań w naszej restauracji. Dzięki dogodnej lokalizacji jesteśmy idealnym przystankiem na trasie Wrocław-Poznań (trasa S5). Codziennie serwujemy świeże i pyszne kanapki oraz smakowitą kawę. Zrób sobie efektywną przerwę!

Wzięliśmy nasze najlepsze doświadczenie, dodaliśmy nasze umiejętności i wykorzystujemy je w czasie organizacji imprez okolicznościowych u naszych Klientów. Nasze potrawy przygotowujemy starannie i stosownie do oczekiwań. Na życzenie dekorujemy miejsce imprezy, aby nadać mu niepowtarzalny wygląd. Całą obsługę prowadzimy w taki sposób, w jaki chcielibyśmy być sami obsłużeni. Pielęgnujemy tę tradycję. Nasz zespół to energiczni, pozytywni i pracowici ludzie.

Restauracja Hotelu Eden perfekcyjnie nadaje się do zorganizowania rodzinnych uroczystości. Eleganckie wnętrze współgra z bardzo smaczną i zróżnicowaną kuchnią. Organizujemy rocznice, chrzciny, komunie, urodziny i wszelkie rodzinne święta skrojone na miarę potrzeb o możliwości naszych Klientów. Rodzinne spotkania można uatrakcyjnić korzystając ze spaceru nad rydzyńskim zalewem.

Galeria

Eden Zbigniew Mazur Sp. J.

ul. Dąbcze 136
64-130 Rydzyna
NIP 697-212-17-63

e-mail: eden@edenbis.pl
tel. +48 531 144 409
tel. +48 65 529 79 12